Полезные советыСтроительные события

Важлива інформація про Xtreme 3R Fitness Authority

Xtreme 3R Fitness Authority (500 г) – потужний амінокислотний комплекс, який сприяє прогресу в наборі сухої м’язової маси і силових показниках. Добавка має антикатаболічну і відновлювальну дію, що тягне за собою багато інших позитивних ефектів. «Екстрім 3Р» від Фітнес Авторіті підходить для вживання на будь-якому тренувальному періоді, будь то набір маси, сушка, жироспалювання або робота на силу/витривалість. Кожна порція поставляє в м’язи «будівельний матеріал» для зміцнення і зростання, а також допомагає всім системам організму адаптуватися до регулярних фізичних навантажень.

У складі Xtreme 3R оптимально підібране поєднання необхідних організму амінокислот, з високою концентрацією BCAA (5 грам на порцію) і глутаміну (5 грамів) – це кращі поживні речовини і ресурси для побудови сухої мускулатури. Спеціальна матриця для підвищеної витривалості та енергії (бета-аланін + таурин + ААКГ + цитрулін) піднімає якість тренувань на новий рівень, підвищуючи продуктивність і результативність тренувального процесу. Комплекс вітамінів і мікроелементів налагоджує метаболічні процеси і сприяє повноцінному засвоєнню амінокислот. Таким чином, за допомогою Xtreme 3R організм отримує всебічну підтримку для прискореного прогресу і відмінного самопочуття.

Ефекти Xtreme 3R Fitness Authority

  • Блокує запуск катаболічних процесів
  • Насичує м’язову тканину поживними речовинами і будівельним матеріалом
  • Підвищує працездатність і витривалість на тренуванні
  • Забезпечує додаткове джерело енергії для тривалих і інтенсивних тренінгів
  • Допомагає повноцінно відновлюватися
  • Сприяє зростанню м’язової маси на тлі зниження відсотка жиру
  • Покращує промальовування і рельєфність мускулатури

Xtreme 3R має анаболічний вплив і сприяє прогресу двосторонньо: безпосередньо під час тренувального процесу і в відновлювальний період. З його допомогою підвищується працездатність, оскільки блокується підвищення кислотності, тобто втома і біль в м’язах мінімізується. Як результат, виходить зробити більше повторень в підході, більше сетів, відпочинок між підходами скорочується. Протеїногенні амінокислоти, в числі яких незамінні BCAA, служать матеріалом для утворення м’язового білку, а також запобігають його розщепленню при підвищеній фізичній активності. Тобто на періоді набору м’язової маси процес піде швидше. А під час спалювання жирів і сушки стає можливим цілеспрямовано позбавлятися від жирових відкладень без шкоди для м’язів.

Похожие статьи

Кнопка «Наверх»